| M1hai a întrebat:

Buna seara, am mai multe aparate foto de toate marimile si nu stiu exact unde sa le vand. Puteti sa imi recomandati vreun forum, fara siteuri ca mercador, tocmai sau okazii, ca le-am pus acolo si nu am gasit cumparator happy Stiu ca exista forumuri numai ca nu stiu care. Funda Mare happy

Răspuns Câştigător
| madbassist a răspuns:

Salut, poti sa pui anunt aici (http://www.foto-magazin.ro/fotomarket-vanzari.php)

Eu am pus seara anunt si dimineata am dat produsul respectiv.

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Pe fb există tot felul de grupuri pe care se vând diferite chestii.
Caută-le și multă baftă!