| ș53fan a întrebat:

Am si eu o intrebare,la care daca astept cat mai urgent un raspuns! Daca dau acum in seara asta o comanda, imi poate ajunge maine? Sau luni?

8 răspunsuri:
| MentulaMagna a răspuns:

În seara asta nu ai nicio șansă. Doar dacă îti comanzi mâncare. Pentru altceva, uită-te pe site-ul lor.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. In 3zile lucratoare maxim. Depinde de norocul tau.

| TTSP a răspuns:

Depinde, eu de exemplu am dat comanda la o placa video intr-o seara si a venit peste doua zile (in cazul tau luni) de la Altex.
De la eMag restul componentelor unui PC au venit ziua urmatoare pe la 17, deci poate sa vina maine dupa amiaza sau in cursul zilei de luni. Daca o dai de la eMag posibil sa vina maine, depinde si de cate comenzi au, sau din ce localitate esti. Sper ca te-am ajutat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca dai comanda la pizza vine in 45 min

| Claudiu1009 a răspuns:

Mâine îți ajunge dacă selectezi fan curieri ca ăștia au o garanție între 24-48 livrarea și luni ar fi mai sigur

| Laura_Andrea_1968 a răspuns:

De obicei atunci când comanzi un lucru de pe internet iti vine in maxim 3 zile lucratoare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni poti da comanda asta daca nu este inchis cu minivacanta de 1 iunie.

| ș53fan explică:

Spun asta pentru ca la ultimele comenzi si nu numai in cazul meu au venit a doua zi! Adica gen am dat comanda azi, maine a venit! Oricum, va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Daca as putea v-as da la toti funda! Dar nu se poate, insa considerati-va ca ati luat toti!