| Cenusarica00 a întrebat:

Buna seara, am si eu o mare problema si as dori si eu parerea voastra! Am comandat de pe epantofi.ro o pereche de new balance si dupa ce am dat comanda am aflat ca sunt de barbati! Maine trebuie sa imi vina coletul si plata este făcută prin rambursare! Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac in situatia asta! Dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cum adica plata e facuta prin rambursare? Inseamna ca nu ai platit produsul si deci poti refuza coletul. Nu prea e frumos sa refuzi colete dar la cate comenzi au ei sincer nu prea se simte un retur. Mai bine asa decat sa ii iei si dupa aia sa ii returnezi ca nu ai ce sa faci cu ei.