| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Ce idei de cadouri îmi recomandați pentru copilul meu (18 ani)?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Gandeste-te bine ce-i place si ce-i lipseste copilului tau. Tu ii cunosti preferintele. Cadourile se aleg in functie de gusturile persoanei. Nu ai vrea un cadou standard pentru el, mai ales la 18 ani.

| PedoBarbie a răspuns:

Fă-i majoratul.

| Yuoia a răspuns:

Tu ni-ti cunosti copilul? Nu stii ce-i place?
Ne intrebi pe noi?

| Sophieka a răspuns:

- Un curs fizic (nu online) de dezvoltare personala... Il va ajuta enorm.
- O excursie mica undeva unde isi doreste.
- Sau daca face vreun sport, ceva legat de sportul pe care il practica.
- O bicicleta sau ceva util.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas foarte scump și îl va avea și peste 30 de ani.

Răspuns utilizator avertizat