| antoniaidk a întrebat:

Buna seara.Ce pot face dacă am comandat niște haine la reducere și nu mai ajungeau.Cand am urmărit comanda am observat ca, curierul le-a dat retur. Nu voi mai prinde așa reducere curând.Ce pot face in privința asta? Pot reclama curierul? Daca da, cum?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Foarte simplu ai auzit de Opc?
Am fost odata la un restaurant si am comandat ceva si am primit jumatate din ce am comandat dar cu pretul integral, am pastrat bonul si am facut reclamatie, in 2 zile au fost de la opc acolo si am primit suma integrala.
Opc face dreptate mai ales ca noi suntem cei care consumam.
Atata timp cat ai comanda si chitanta / dovezi nu au nici o sansa.