| nicolaeraluca a întrebat:

Doresc sa achizitionez un smartphone Samsung Galaxy Fame S6810 si am vazut ca are Document Viewer.O prietena mi-a recomandat sa-mi iau un telefon care sa aiba Document editor pentru a putea avea acces la documente word, power-point. Puteti sa-mi spuneti care este diferenta dintre Document editor si Document Viewer? De asemenea astept si pareri pro/contra pentru Samsung Galaxy Fame. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cristidoncea a răspuns:

Buna, intr-un document editor poti edita documentul, adica poti scrie in plus, sterge, aproape tot ce face Microsoft word, in schimb un document viewer te lasa doar sa citesti documentul.