| ManInRed a întrebat:

Bună seara TpU.
Aș vrea să vă rog să îmi dați un link de la un calculator bunicel pentru Gaming (buget de 20milioane.).

Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

Si eu iti recomand sa cumperi pe componente. intra pe mygarage.ro si te vor ajuta cei de acolo

| WyLy a răspuns:

Salut! Iti recomand sa-ti cumperi un computer pe componente deoarece este mult mai rentabil asa! Cu computerul facut din componente cumparate separat poti scoate performanta chiar cu 20% mai mult decat cel cumparat deja asamblat din magazin! Daca doresti mai multe informatii, ma poti cauta in privat! Succes!winking

| DannyDanny27 a răspuns:

Intra si tu pe tocmai.ro sau mercador, sunt o multime de site-uri de acest gen, sper ca te-am ajutat!