| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu nevoie de niste bretele din acelea pentru jeans (care le agati) ca acestea http://www.google.ro/......tp?/imgres 100&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=196&ei=gTimTO3lCYKDswaVnbFF& oei=azimTIHxBM7DswaHqPykCA&esq=7&page=1&ndsp=22&ved=1t:4 29, r:16, s:0&tx=93&ty=48&biw=1024&bih=677. De unde pot gasi? Si scuzati poza cam mica...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Daca stai in Buc,, gasesti SIGUR in idm. gasesti si ca alea si cu alte modelehappy