| florentina5352 a întrebat:

Buna, si-a comandat cineva haine dupa various brands? Cum sunt?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand cumpararea hainelor si incaltamintii online, ca ai toate sansele sa nu-ti vina, sa nu ti se potriveasca tie, sa nu-ti placa materialul, calitatea hainei, sau sa nu fie exact ca in poza.

Recomand sa mergi in magazine si sa probezi, fiindca si atunci tot vei consta ca unele haine foarte frumose nu stau bine pe tine din diverse motive cu atat mai mult cand ai toate sansele sa primesti online ceva ce nu vei putea purta niciodata.

| SilentRain a răspuns:

Eu nu

| Holiday a răspuns:

Vatous Brand vinde produse originale. Deci sunt exact ca si alte produse fabricate de firmele respective.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| smekerie123 a răspuns:

De acolo îmi iau eu haine, iti recomand

| Dulceață1 a răspuns:

Am fost in magazine și hainele sunt destul de calitative și încălțăminte de asemenea

| Bulucisorin20 a răspuns:

Sunt ok, recomand!