| dartagnon a întrebat:

Buna,spuneti-mi si mie cum sa ma imbrac la o nunta tinand cont ca sunt domnisor de onoare.Am 1,71h si 60kg. sunt brunet(daca ajuta cu ceva ).Eu m-am gandit la un sacou albastru cu pantaloni negri, camasa alba si papion negru sau albastru. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| GatitulMiresei a răspuns:

Intreaba viitoarea mireasa.
Are ea planuri si pentru tine happy

| GatitulMiresei a răspuns:

Suna bine. Te poti inspira si de aici http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-costum-mire/;

| alexutz11 a răspuns:

Frate sacou albastru tenis albastri si un camasa alba si blugi negri