| claudiuuuuuuuuuuu a întrebat:

am o nunta si nu stiu cum sa ma imbrac. big grin
as putea lua un sacou negru,(nasturi albastri) cu un papion albastru,lugi de culoare deschisa, tot un albastru si pantofi negri de piele? :3

2 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Din moment ce nu vedem exact cum arata si croiala si imbracamintea in sine, nimeni nu iti poate spune nimic concret. intreaba-ti cunostintelelaughing din ce ai spus tu pare ok.

| CherNadya a răspuns:

Buna! Eu cred ca e cam mult albastru...adica si nasturii si papionul si blugii... In primul rand daca vrei sa-ti iei un costum nu merg blugii, iti trebuie pantaloni la dunga. Deci, parerea mea este: sacou, papion, pantaloni la dunga nu blugi si pantofi negri de piele. Sa ai o seara frumoasa!