| Mariaaaaa2889 a întrebat:

Stie cineva care second handuri faine din Timisoara? Precizez ca stau aproape de Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor.
Doresc mai multe detalii despre strada, loc etc.
Multumesc happy

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna.
Stiu ca era un M&C pe Gheorghe Lazar, stiu ca era si un Outlet acolo. In rest... Flavia (daca se mai tine). Este si un magazin Paloma, langa Olimpia (Boavista), este si un Prospero acolo. Acolo nu sunt sh, dar sunt produse ieftine de la chinezi (cred). Poate gasesti ceva ce iti place.

Desigur ca mai sunt si altele, insa doar atat imi vine in cap acum.

Numai bine! ^_^

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Eu stau in Timisoara, ne putem intalni oricand. Zi faina!