| anonim_4396 a întrebat:

Facultatea de informatica sau Facultatea de economie si administrare a afacerilor? ce sa aleeeeeg?

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pe mine personal m-ar atrage a2a big grin

| anonim_4396 explică (pentru PrecioussGirl):

Da...m-am convins!
Ideea e ca aveam un coleg care in liceu pana in clasa a 12-a nu invata nimic...el e acum la faculta a terminat primul an la informatica si nu are NICI O RESTANTA si incearca sa ma convinga sa merg si eu...personal ma atrage ceea ce se face dar ca nu prea inteleg materia straight facedar de placut imi place foarte mult domeniul doar ca nu pot intelegecryingsper sa iau decizia ce-a buna(de fapt am aleslaughing )

| PrecioussGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai zis in intrebare sa si argumentam raspunsul big grin deci ti-am zis ce m-ar atrage big grin
pei atunci mult mult succes :*

| anonim_4396 explică (pentru PrecioussGirl):

Da...multumesc dar cred ca am sa aleg si eu ce ai ales tu! mi se pare mai simplu!

| PrecioussGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

happy cu informatica nu m-am avut niciodata bine. ma multumesc cu 5'ul. de trecere laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place sa ai de-a face cu asa ceva, doar ca la un nivel mult mai ridicat decat o problema de clasa a IX-a.
http://i.imgur.com/XrVku.png
Atunci alege informatica. Altfel, a doua varianta! Insa prima se uita de sus la a doua, iti deschide mai multe usi!

| enola11pink a răspuns:

De administrare a afacerilor, de aici mai mult profit ai avea, am un prieten mai mare care a terminat şi-i merge bine văd că! Baftă asta e părerea mea!winking