| ewrcbj34 a întrebat:

Stie cineva un site ieftin online pentru încălțăminte de tip converse sau nike?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Că e și greu să cauți pe net...totuși, vezi p-aici ce mai e:

https://www.epantofi.ro/......verse.html

| Corina64 a răspuns:

Https://instagram.com/boomstoreshop?igshid=xzhctnz0ra05 încercă aici, eu am comandat și chiar sunt de calitate și la un preț bun, acum nu știu dacă au modele pe care le vrei tu dar poți arunca o privire pe site, sper ca te-am ajutat?

| XYZ02 a răspuns (pentru Corina64):

Cel mai probabil site-ul este unul plin de fake-uri.In momentul in care nu pune numele brand-ului, ci doar a modelului atunci zic eu ca este destul de clar este o inselaciune.
Apoi sa nu uitam ca este plin internetul mai ales social media de scheme de genul, eu zic cel mai bine sa cumperi haine de la site-uri cu renume.