| Sakura13574 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi frane pentru role in Galati? Eu sunt genul de persoana care foloseste mult frana, iar de cand s-a tocit, am ajuns sa pun frana cu plasticul care a mai ramas, si chiar si ala a inceput sa se toceasca...

3 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Depinde de marca rolelor tale pentru ca fiecare producator face un alt model de cauciuc de frana. Daca ai Fila, Seba sau Roces poti gasi la magazinul acesta de role : www.skates.ro/role

| Sakura13574 explică (pentru me4u):

De fapt, rolele mele sunt din alta tara, dar aricum, am cumparat niste frane normale si tata a reusit sa le adapteze la rolele mele.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Încerca sa cauti pe la un magazin de echipamente sportive.