| Stefania a întrebat:

Stiti ca sunt pantaloni care se muleaza pe corp si sunt gri sau negri:x si sta pe corp foarte stramt:x

http://1.bp.blogspot.com/......+jeans.jpg

si gri

http://hi5.com/......otoUser.do

:x :x :x :x

De unde as putea sa`mi cumpar? Dar sa fie online :d! Si la piata se gasesc sau in magazine?

8 răspunsuri:
| G a răspuns:

Se cheama blugi skinny. laughing
ii gasesti prin toate magazinele care vand si blugi. kenvelo zara pull & bear etc.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu te-as sfatui sa ii cumperi online. Trebuie neaparat sa-i probezi inainte sa ii cumperi. Ii gasesti la orice MALL in mai multe magazine. Succes!

| Emmeii a răspuns:

Sunt la : takko fashion, kenvelo si ce magazine mai stii.:-x. suucces.

| unknown a răspuns:

Da se numesc blugi skinny si se gasesc penste tot sunt aproape toate culorile
Daca vanzatoare nu stie de blugi skinny intreaba de blugi stramti

| AlinPlaya a răspuns:

Se gasesc in magazine...Incearca la Zara.

| andreea_5076 a răspuns:

Pai poti gasi inn multe magazine
in new yorker
in terranova
sau na magazine de astea sigur sigur gasesti
fundita:X:X:plsssss

| criss_5841 a răspuns:

De la www.pimkie.com si de la tnt :) te duci in mall la tnt :x daca vrei de firma :) daca vrei de la magazine cred ca se gasesc. nu prea stiu. oriqm la pimkie sunt preturi rezonabile