| Arina_Busuiocescu_1996 a întrebat:

stiti siteuri de cadouri ieftine si diversificate? Idei de cadouri pentru parinti si frati? Vreau sa le cumpar lucruri mici dar mai multe

dau funda

1 răspuns:
| deliaandreea1211 a răspuns:

Pai...aici depinde... daca te referi la haine, iti recomand Zenda. Depinde cand vrei sa le faci cadoul. Adica daca il faci in apropierea Craciunului, o decoratiune de masa nu ar strica. Vrei lucruri mici si multe? Un lantisor, o bratara cu intiala numelui sau cu intreg numele. Lista este versificata. Depinde ce iti doresti si de placerile tale si a membrilor familiei tale carora vrei sa le faci surpriza. Oricum, bafta la gasirea cadoului si sper ca te-am ajutat macar putin.

Funda?