| CrisstinaCrissti a întrebat:

Stiti unde as putea gasi o cruce intoarsa (din ata nu din metal)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea o cruce intoarsa? Esti atasata asa de mult de Sf. Petru?

2 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

Sa inteleg ca ai descoperit o trupa de black si deja vrei cruce intoarsa? Sau doar pentru ca e cool? Aia inseamna sa fii poser, eu unul ascult black si nu port cruci intoarse, mi se pare stupid, si crede-ma black metal ascult de pe la 12 ani, si au trecut cel putin 8 ani de cand il ascult zilnic si tot nu am purtat cruce intoarsa, poate doar tricouri, singura chestie ce am avut-o, a fost o pentagrama ce il prezenta pe Astaroth.

| eXtremeAdy a răspuns:

Teribila intrebare