| anonim_4396 a întrebat:

sunt calina si anul acesta voi particpa, in 1 iunie la balul bobocilor.nu stiu cu ce sa ma imbrac. o sa particip la concurs si sunt in clasa a 5-a.astept raspunsurile voastre deoarece nu stiu ce sa-mi iau... o rochie de gala; de zi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca se organizeaza seara, rochita neagra cu bretele, un bolero scurt cu manecutza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune sa iti iei intre ele nici sa fie de gala dar nici sa fie de zi...eu sunt in cariera de moddeling deci le cam am. Mie mi-ar place sa ai o rochie doar pana la genuchi. Una gri super decoltata.si pe de-desupt iti iei o helanca roz. dress ul roz.cizmele negre deoarece vreau ca rochia sa aiba si putin negru.In rest.cordeluta roz/cercei roz/ Sfarsit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta cea mai buna alegere este rochita neagra cu o urma de rosu care inspiura pasiune

| LOADING █████████99% a răspuns:

Depinde. daca este seara poti sa iti iei o rochie neagra cu sclipici si daca e in timpul zilei poti sa iti iei o rochie roz sau rosie, de preferat simpla

ar fi bine ca oricare, indiferent cand se organizeaza, rochia sa fie lunga