| Kisssssss a întrebat:

sunt clasa a 8 a si anul acesta o sa am banchetu si nu stiu ce rochie sa imbrac si ce culoare [ strimta sau cu golane ] si ma puteti ajuta si o parere de panrofi [cu toc sau fara am 1, 67]. Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

Nu stiu care rochie ti s-ar potrivi mai bine, dar cred ca e o ocazie importanta si ar trebui sa porti tocuri. Ai putea alege unele mai mici, ca sa te obisnuiesti. Succes!

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

7 răspunsuri:
| msil3 a răspuns:

Pai.Ar fii bine sa te imbraci cu o rochie stramnta culoarea rosie.Atrage ochii baiatilor.Cu pantofii. Iati tocuri ca asa este mai elegant.Dar tocurile sa nu fie prea lungii

| fashiongirl97 a răspuns:

Pentru ca bancehetul o sa fie vara cumpara-ti o rochie cu volane (vara se poarta volanele) poate ceva cu imprimeu floral ...pe care o poti purta cu sandale cu toc sau cu balerini

| Kisssssss explică:

Scuze " volane" happy

| iloveshopping a răspuns:

Buna. Iti recomand o rochita tip babydoll colorata http://www.rochii-on-line.com/......de-ocazie/ si pantofi sau sandale cu toc, nu foarte inalt, ca sa iti fie cat mai comod http://www.haine-on-line.com/......-m-glavan/

| xTrixii a răspuns:

Pai Ally poti lua cu ce te simti mai bine...
Daca iei rochie stramta... va fi un pic mai jenant daca vrei sa dansezi... dar depinde si de rochie si material
La pantofi trebuie sa iei ce se potriveste cu rochia... cu tocte arata mai matura dar si mai eleganta iar fara mai copilaroasa
Sper ca te-am ajutat :*

| smylesweet a răspuns:

Pai daca iti iei rochie strimta o sa te incomodeze la dans si nu cred ca o sa te simti tocmai comod eu zic sa-ti iei o rochie cu volane si pantofi cu toc ca vine bine