| BlaCKWolf3 a întrebat:

Buna TPU in curand se apropie banchetu, si nu stiu sa dansez.Si a doua problema ar fi ca nu stiu cu ce sa ma imbrac ma puteti ajuta? Orice sfat e bine venit.

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Să dansezi, iei nişte lecţii şi haine, un sacou cu papion şi încălţaminte, pantaloni.
Depinde câţi ani ai.
Toate cele bune.

| LeeInNa a răspuns:

Eu ma pricep destul de bine asa ca iti voi da niste sfaturi:
1.Rochia sa nu fie prea scurta.(nu te va avantaja deloc!)
2.Pantofii sa fie pe placul tau.
3.Nu-ti lua niciodata bijuterii de aur sau imitatie.Vei arata aiurea.
4.Dansul.Depinde de care.Imi spui si iti dau eu un link

| BlaCKWolf3 explică (pentru LeeInNa):

Daca eram fata as fi purtat rochie dar din cate stiu eu nu-s fatalaughing

| LeeInNa a răspuns (pentru BlaCKWolf3):

Scuze...Trebuia sa specifici in intrebare

| ExtremaZilei2 a răspuns:

Pai un sacou, o camasa si pantaloni de stofa. P.S : camasa sa fie roz sau albastra