| CristinaAndreea11 a întrebat:

Sunt din Galati si as vrea sa stiu unde as putea gasi cani termos sau orice fel de cani cu capac care le-as putea lua la scoala cu cafea de exemplu?

1 răspuns:
| pikakatejulia8 a răspuns:

Hei poti cauta termos in Kaufland, cred ca este si in Galati, eu din kaufland mi.am luat cu 10-15 lei si merita imi place foarte mult, iar termosul meu tine si bauturi reci si bauturi calde :3 sper ca te.am ajutat :* poti cauta in orice supermarket ca gasesti.