| kitty10 a întrebat:

Sunt innebunita dupa shopping.Este una dintre pasiunile mele.Vara asta mi-am cumparat foarte multe haine de la kenvelo, fox.etc.Acum am ata de multe incat nu stiu cu ce sa ma mai imbrac, cum sa le combin. Ce-mi recomandati?

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Depinde pe ce stil mergi tu...Combina-le dupa propriul stil si ascorteaza la ele niste accesorii frumoase..Accesoriile conteaza foarte mult.Bafta.

| SweetCandy a răspuns:

Pai ce sa iti recomand daca nu stiu ce ti-ai cumparat ...ne-ai spus decat firmele... k de e la moda sa porti haine de firmabig grin

| MihaiA a răspuns:

Iti recomand sa vezi filmul Confessions of a Shopaholic laughing

| gossipgirl a răspuns:

Invata sa le combiniwinking
Vezi si u ce se poarta toamna asta.
Sau iti faci ordine in dulap si pui hainele pe categorii : sport, elegante, de scoala etc. si in fiecare zi iti iei cate un nou outfit tongue
Te-ai prins ca va trebui sa combini mai multe hainutze de la aceeasi categorie, astfel ai mai putine posibilitati pentru a combina haine decat daca le pui pe toate la gramada(si iti va fi mai usor) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le faci cadou. Pastreaza doar cateva... sa vezi atunci ce usor stii cum sa le combinilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa... uita-te la filmbig grin (mihai)

| naya a răspuns:

Mai doneaza si tu ca undeva un copil tremura de frig.

| kitty10 explică:

Imi place sa ma imbrac sport-elegant, casual.Ador camasile, curelele, accesoriile si in general esarfele.

| alexpop121212 a răspuns:

Salut. daca vrei haine ieftine intra aici : http://bit.ly/23Hh3VJ

| doddie a răspuns:

Doneaza, vinde, fa-le cadou, depinde ce vrei.