| ShadowGhost a întrebat:

Buna T.P.U.Intrebarea asta este adresata mai mult fetelor. Unde pot gasi in Bucuresti fuste mini de vara inflorate,in ce magazine? Ce ziceti de terranova, C&A, Takko e.t.c pentru ca vreau sa ma duc sa imi iau din carefour orhideea

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Incearca in H&M (aici sunt unele cu fermoar in fata, dar sunt mini si sunt chiar dragute), Bershka, Stradivarius (aici sigur gasesti, atat pantaloni inflorati, cat si fuste), Tina-R, C&A, Koton (si pe aici am vazut), Pull&Bear, Reserved; poti incerca in AFI Palace mall, Sun Plaza, Baneasa Shopping City (aici sunt sute de magazine, e imposibil sa nu gasesti). Bafta la shopping!

| Thatsnotmyname a răspuns:

Nu știu exact dacă magazinele menționate mai sus au fuste înflorate (eventual, Terranova), dar eu am văzut unele foarte drăguțe în Bershka și Pull and Bear. Chiar dacă locuiesc în Brașov, presupun că există același stoc și în București. happy Succes!

| faramatania a răspuns:

OVS,Benetton,H&M,Terranova,Bershka,Mini Prix.

| ShadowGhost explică:

Multumesc o sa incerc si acolo.Mai astept si alte pareri

| Sophie02 a răspuns:

Incearca la Afi Cotroceni. Acolo sigur gasesi o fusta inflorata happy