| ShadowGhost a întrebat:

Buna T.P.U.Intrebarea aceasta este adresata mai mult baietilor.Ce parere aveti despre fetele care se macheaza in fiecare zi si sunt obsedate dupa baieti? Cum ati vrea sa fie fata perfecta pentru voi? Vreau pareri multe si argumente.

1 răspuns:
| MyaxD a răspuns:

Sunt fata, si nu cred ca te superi daca iti raspund la intrebare. fata prfecta nu exista. de exemplu, sa spunem ca multi baieti o plac pe angelina joile, dar sunt si altii care poate nu vad nimic atragator la ea. gusturile difera. nici noua fetelor nu ne place acelasi tip de baieti.corect?happy