| Cami2003 a întrebat:

Buna!
Știți vreun site bun pentru comandat trolere?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi intr-un magazin fizic? Poti vedea mai bine ceea ce vrei.

| Cami2003 explică (pentru darrio2007):

Buna!
Mi-am ultimul bagaj dintr-un magazin din orașul din apropiere de mine și l-am folosit de vreo trei ori, apoi s-au rupt mânerele și s-a spart plasticul din interior. Am dat vreo 400 de lei ca sa mă țină când m-am dus la facultate, la cămin și când m-am întors. In restul timpului am folosit un mini bagaj, care a fost mult mai rezistent. Și de aceea am cerut site-uri dedicate bagajelor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Cami2003):

Mai conteaza si cum ai grija de el. Am un troller de vreo sase ani si a fost si ca bagaj de cală pe avion. Si inca e intreg.

| SilviuMihail23 a răspuns:

Salut. eMAG este un site bun.