| milimario a întrebat:

BUNA TPU am 12 ani, sunt din bucuresti sector 5, langa spitalul universitar, va rog spuneti-mi de la ce magazine imi pot lua blugi albastri (inchis), rosi, verzi, vad la scoala multi copii cu blugi de diferite culori va rog ajutati-ma, la ce magazine se gasesc imi trebuie marimea 24 sau 25 sau 26, va rog sa ma ajutati repede

FUNDA LA PRIMUL RASPUNS
:d

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te lua dupa ei, daca vrei sa fi barbat ia-ti blugi negri sau albastri inchisi la culoare fara sa fie stramti ca sa nu dai impresia de un homosexual.

| Deliiiaaa a răspuns:

Pai eu nu sunt din Bucuresti, dar poti sa iti iei de la un magazin doar cu blugi.Acum depinde.