| Bogdan234r a întrebat:

Daca am comandat de pe aliexpress si comanda este "at local delivery center" trebuie sa astept sa primesc mesaj de la posta sau avizul?

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Coletul tău a ajuns în România. Cel mai probabil la poștă vamală din București și se așteaptă sa fie preluat pentru a fi dus în orașul de destinație.

Nu e exact cum scrie acolo.

Am avut și eu 2colete de genul acum câteva săptămâni și exact asa era.

În 2-3 săptămâni îl vei avea. Vei primi un aviz în care spune când și între ce ore poți merge după colet. Dacă e un colet mic care încape în poșta nu o sa mai primești aviz. Ci direct coletul care va fi pus în posta.