| Cocosss4226 a întrebat:

Am cumparat o carte din greseala si vreau sa o retrag sa fie totul normal. Ajutati-ma va rog frumoss

7 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Doar așa se mai cumpără cărți în ziua de azi happy dacă tot ai cumpărat-o ai putea să o citești... Poate înveți ceva de acolo.

| StrangeFruit a răspuns:

Ce carte? rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa o retragi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică vrei sa anulezi comanda? Sau ce anume vrei ca nu intelege nimeni nimic din ce spui tu aici

| mastadont a răspuns:

Eu cred că a făcut cea mai mare greșeală din viața lui cumpărând o carte și acum nu știe cum să scape de ia și să revină totul la normal.

| Eduard619 a răspuns:

Suni la cei de la care ai cumparat-o, dar daca ai cumparat-o din greseala dintr-o librarie e putin cam grav.

| unvecin a răspuns:

N-a fost cartea norocoasă.

Vezi politica de returnare / anulare a comenzii. Fiecare magazin (online) cu regulile lui.