| Maiiiiia a întrebat:

Off... mi-am schimbat din greseala profilul la facebook am dat pe varianta aia noua doar din greseala si il vreau inapoi pe cel vechii... crying ajutor va rog frumoss >! FUnditaa

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Timeline-ul...acel facebook e ca o ciuma big grin
O data activat nu mai pleaca...dar te vei obisnui c tu cu el.chiar daca era muult mai bun cel vechi.

| Maiiiiia explică (pentru pwp):

Nuuu vreauuu ii ca dracuuu mo pus-o mama sa il fac asa din greseala!

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Dar nu vad de ce ai vre sa-l ai pe cel vechi! uite chiar ieri am facut aceeasi greseala, dar azi am invatat ca e foarte usor cu asta nou! si apropo nu se mai poate schimba la loc! nu fi suparata! sper ca te-am ajutat, funda?

| thalyslly a răspuns:

Nu se mai poate! in curand toate profilele fb o sa fie timeline

| Maiiiiia explică (pentru thalyslly):

Am gasit un program TimelineRemove incearcal!; x