| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum pot sa retrag o Funda care poate am dat-o din greseala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum să faci asta. Nu există așa ceva.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man tu deja traiesti virtual, pui valoare pe ceva imaginar, pune valoare pe realitate atat, asta e ai dat funda si asta ai dat ceva banii? eu arunc cu milioane pe haine si ma manca ce spui de asta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să "retragi" funda!
De aceea trebuie să "cântăriţi" cu grijă ce user MERITĂ funda big grin

Toate cele bune!

| neutrino a răspuns:

Odata acordata, funda nu mai poate fi retrasa.

| Fatamuntilor a răspuns:

O funda NU se poate retrage.
E BINE sa astepti sa primesti mai mult de un raspuns pentu a da acea funda.Nu-i un capat de tara ca ai dat o funda gresit.Lasa omul sa se bucure de ea. Poti eventual vota,, inteligent '' si,, folositor'' raspunsul care il consideri mai bun.
Scrie totusi la contact si vezi daca se poate face ceva.