| MadalinGGG a întrebat:

Am făcut o comanda și am primit acest mail :

Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre. In ceea ce priveste comanda plasata pe site-ul nostru, dorim sa va informam ca produsul CLCMYRSTYLEV38 se afla "in stoc furnizor" si poate fi aprovizionat in termen de aproximativ 4 zile de la confirmarea dumneavoastra. Va rugam sa ne transmiteti prin intermediul formularului de contact, disponibil accesand link-ul http://www.altex.ro/contacts/, daca sunteti de acord cu termenul de aprovizionare. Va multumim pentru intelegere si va stam la dispozitie pentru eventuale intrebari.
Poti vedea statusul comenzii in Contul tau.

Trebuie sa confirm comanda accesând linkul acela? Repede va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles! Altfel comanda ta va ramane in asteptare... happy Trebuia sa-ti pui si un nr de tel. si poate te contactau prin tel...