| RealKing01 a întrebat:

Am comandat un dulap de pe eMAG, dar de 4 zile de cand am dat comanda nu se actualizeaza statusul comenzii tot comanda plasata, de ce oare?

4 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Am pățit ceva de genul tot la o piesa de mobilier. Când a ajuns coletul an văzut; fusese proud in Polonia și livrat de acolo și probabil de aia a și întârziat

| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut, am observat și eu că "se livrează între 1-2 Mai" e greșită, probabil că produsele mai voluminoase, ca de exemplu un dulap, durează mai mult să fie livrate, însă dacă era un telefon... atunci venea, asta depinde și de alți factori... Tu poți face ce vrei, poți anula dacă vrei, însă Eu zic să aștepți.

| RealKing01 explică (pentru SasaSasa2000):

La estimat livrare zice ca livreaza pe 8 iulie, as anula comanda, de ce sa astept pana atunci? e si greu dulapu asta ca are 58 kg...

| andreisergiu123456789 a răspuns:

Treci pe cargus, e super rapid si chiar recomand.