| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU,am o intrebare legta de flanco si eMAG,sunt cumva acelasi magazin, sau au vreo legatura impreuna? pentru ca am luat un laptop de la flanco si din ce vazusem eram curios daca l-as putea schimba cu cv de la eMAG (sau daca nu au nicio legatura eMAG-ul cu flanco-ul). astept ajutorul.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Flanco-Altex-Media Galaxy sint una si aceeasi poveste. eMag nu are treaba cu ei.

| K0sti a răspuns:

Cum sa fie nene acelasi magazin, pe ce lume traiti?

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Flanco e Flanco și eMAG e eMAG, acum pricepi?

| vladaniel a răspuns:

Http://bit.ly/1ZxdKyg poti comanda produsele de la flanco si de pe eMAG

Flanco + eMag sunt conduse de actionari comuni cum e si Altex cu Media Galaxy.