| JamesWatson a întrebat:

În urma cu o lună, cred.
Am pus o intrebare în legătură cu un cadou pentru o fata care urmează să facă 18 ani (nu își tine majoratul).
Datorită răspunsurilor date de persoanele, cărora le mulțumesc in cazul in care citesc și aceasta intrebare.
Aș mai avea o rugăminte.
Dacă sunt persoane care stiu sa scrie poezii aș avea nevoie de ajutorul vostru.
(Cadoul va fi luat împreună cu inca 2 colegi).
Prietena căreia îi face cadoul e pasionată de tot ce tine de literatură de la poezie la poveștile cu Sherlock Holmes.
Ati putea să îmi ajutati in alcătuită câtorva versuri.
Astept mesaj in privată

2 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Ce nasol ar fi sa te bage in friendzone.

| JamesWatson explică (pentru Swae):

Nu este vorba de asta. Cadoul va fi luat împreună cu alți prieteni comuni.
M am gandit dor că dacă ei îi plac poeziile ar fi drăguț din partea noastra să scriem cateva despre ea.
Multumesc oricum de raspuns