| AlessandraMiha a întrebat:

Am o intrebare, stie cineva daca a aparut in Romania parfumul Ari by Ariana Grande? Si daca da, in ce magazin as putea sa-l gasesc?
Dau funda!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Roberts_Rose_1994 a răspuns:

Mi se pare ca va aparea anul viitor.
Parfumul se poate gasi in Macy's sau Douglas (nu sunt sigura daca se va lansa in douglas)

2 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Se gaseste in orice magazin Douglas din Mall-uri!
Tocmai astazi am fost sa vad cum miroase, e superb, merita!
Exista de 30ml la pretul de 160lei sau de 50ml la pretul de 209lei!
Exista si o caseta care contine parfumul de 30ml si o crema, aceasta costa cam 150lei!
Sper ca te-am ajutat!

| Styles_Cristiana_1993 a răspuns:

Parfumul va aparea pe 7-8 noiembrie cel tarziu in Douglas. Sper ca te-am ajutat!