| Kaennox a întrebat:

Am si eu intrebare legata de Black Friday, daca o sa dau comanda eMAG.ro de acum o sa imi dea reduceara cand comand saau cand este livrat la mine?
P.S. as vrea sa iau in rate, reducerea va mai fii valabila?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa beneficiezi de reducere trebuie sa dai comanda vineri si nu in alta zi. E valabila reducerea si in rate (asa a fost si anul trecut).

2 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna adr1ano3, nu e nevoie sa postezi lista ta de 100 ori, am inteles ideea. Cred ca am vazut lista ta la vreo 10 intrebari pana acum si aici nu ii vad rostul.

| CataC a răspuns:

Salut
Nu stiu daca se accepta plata in rate de balck friday tinand cont ca se livreaza din stoc si oricum se epuizeaza.
Reducerea ti'o da din start, de cand plasezi comanda, cand ajunge la tine platesti ce ai comandat.
http://blackfriday2012.eu pentru toate magazinele care au oferte
Bafta