| anonimguy3 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de Black Friday. big grin imi puteti spune daca pot cumpara cv si dupa internet in ziua respectiva si sa imi vina comanda in alta zi dar promotia de black friday sa ramana pentru ca eu in ziua aceea am comandat-o sau promotia Black Friday pe internet incepe cu cateva zile inainte?

Răspuns Câştigător
| firstboy a răspuns:

Deci daca reusesti sa intri in acea zi de black friday (desi este aproape imposibil) eu am intrat si comanzi ceva acel lucru il poti ridica urmatoarea zi din magazin daca ai facut anterior o rezervare in magazin( asa e la Domo)
langa produs ai rezerva in magazin, acea optiune care-ti permite sa ridici produsul din magazin in de cursul a 48 de ore.(eu asa am facut)
iti urez bafta sa intri si tu de blacx friday.happy

| MonsterElectric a răspuns (pentru firstboy):

Si daca il rezerv de exemplu pe 21 pot sa-l iau pe 22 de Black Friday la pretul redus de Black Friday sau e pretu de pe 21 adica unul mai mare?

| firstboy a răspuns (pentru MonsterElectric):

In primul rand black friday este pe 29 noiembrie, si nu nu poti, el trebuie rezervat exact de black friday si poti sa-l iei urmatoarele 2 zile dupa, sper ca te-am lamurit happy

| MonsterElectric a răspuns (pentru firstboy):

Mersi

| firstboy a răspuns (pentru MonsterElectric):

Cu toata placerea, imi place foarte mult sa ajut oameniihappy

| firstboy a răspuns (pentru MonsterElectric):

Nu il iei la pretul de black friday,

Scuze n-am mai intrat de mult.happy

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce cumperi in ziua respectiva de vineri si intra in promotie are pretul redus indiferent cand iti vine comanda acasa. conteaza doar momentul cand dai comanda

| TheKittyCatGirl a răspuns:

Incearca pe Emag XD
http://www.emag.ro/

| Alexa20022000 a răspuns:

Da normal laughing

| CyBeRnEtIkbLoods a răspuns:

P eMAG este este black friday.