| Candyfloss a întrebat:

Am si eu o intrebare...

Am o colega si e ziua ei de nastere vineri... Si ma invitat sa ma duc si eu...happy
Dar n-am idee ce sa ii iau cadou
anul trecut i-am luat o pereche de blugi si o bluzita draguta si un inel de aur
anul asta n-am idee ce sa ii iauthinking
eu sunt o persoana cu ideei foarte multe dar acum chiar ca nu am ideea
Ea implineste 15 anihappy

Un ajutor de la cineva va rog frumos?

Am nevoie de raspuns pana vineri! URGENT!
Cel mai bun raspuns
DAU FUNDA PROMIT

Multumesc Multhappy!

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Un fular + manusi (ca tot e sezonul rece)
O rochita sclipicioasa big grin (poate o va purta de revelion)
Un set de cosmetice sau ingrijire personala
Lantisor + cercei (set)

4 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Pai, o carte nu stiu, una frumoasa care sa invete ceva din ea.
sau:un ursulet mare de plus.
-un parfum. cu o aroma care crezi ca i se potriveste. daca ea este mai finutza ia un parfum cu o aroma mai usoara mai dulce.si te orientezi cum e ea.winking

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti sa o impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| Seniorithabebi a răspuns:

Hmmm un dvd cu un film... care ii place ei. de groaza, comedie! Sau daca e mai pasionata de felul cum arata o trusa de machiaj sau un ruj. sau o pusculitza. Funda?

| ZoZoHeart a răspuns:

I-ai o rochie frumoasa si niste pantofi cu tioc (pentru ca are 15 ani ) big grin