| slowswag a întrebat:

am si eu o intrebare. site-ul "america skate" este de incredere, adica nu primesti teapa sau ceva de genu? multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am comandat o pereche de skateri si sunt super. Te sfatuiesc sa-ti iei si tu daca vrei, sunt de calitate.

2 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

Salut,am si eu o intrebare, care nu are legatura cu intrebarea pe care ai pus-o.Imi pari foarte cunoscuta.Esti cumva din Pitesti, de la scoala 14? Semeni mult cu o fata din scoala.laughing