| anitacavasdan24 a întrebat:

Bună TPU! Am vrut să îmi comand un lănțișor cu cercei de pe SHEIN dar zice ca e sold out, știu că asta înseamnă că nu mai au pe stoc, dar va mai fi disponibil pe site mai târziu?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De obicei menționează pe site dacă refac stocul, dacă nu, înseamnă că nu mai îl produc. Cauta același lănțișor la alte magazine de pe Shein.

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu nu, fiindca sunt loturi care se fac odata in 10.000 sau 100.000 bucati si dupa ce s-au vandut nu se mai aduc aceleasi, dar aduc alte modele.

| ioana748 a răspuns:

Nu se stie. Nu este obligatoriu.
Poti urmari in continuare daca apar pe stoc.