| SweetMonyMona a întrebat:

Anul asta am banchet... de clasa a 4a. As vrea un site cu rochii in genul acesta : http://www.girlsgocrazy.info/......anchet.jpg ( nu conteaza culoarea ) va rog din inima ajutati-ma! Funda cu cea mai mare placere

Răspuns Câştigător
| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Recomand dyfashion.ro happy

7 răspunsuri:
| Anduu a răspuns:

Eu zic sa cauti prin magazine

| lavandalia a răspuns:

Eu zic ca esti prea mica de asa ceva
nu gasesti

| SweetMonyMona explică (pentru lavandalia):

Da..stiu asta...dar e super dragutza..si sunt inalta..., o doresc mult big grin

| SweetMonyMona explică (pentru lavandalia):

Scuze eu am cerut de unde pot gasi sau comanda rochita care am specificato in intrebare

| SweetMonyMona explică:

Adica site-ul sa fie cu rochii in genul ala unde le pot comanda big grin

| Mariuca4562 a răspuns:

Bfashion