| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Buna TPU as dori sa cumpar o pereche de adidasi care imi plac mult, as putea sa comand de pe siteul deichmann fara sa ma mai duc la mall sa ii cumpar? ( nu cred ca are acolo difera de oras )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este optiune de a cumpara pe site.Deci tot la mall trebuie sa mergi.

| didicami a răspuns:

Nu,din păcate site-ul Deichmann nu face comenzi, in schimb are opțiunea de a putea găsi magazine in orașul tau si verifica daca exista adidași respective in magazinul din orașul tau.

Sper ca am ajutat!