| TakeItSlowXD a întrebat:

As dori sa imi cumpar o tableta insa nu sunt sigura ce model. Imi puteti trimite niste linkuri sau macar niste denumiri pentru niste tablete destul de bune (insa nu exagerat de scumpe)?

Răspuns Câştigător
| MaraAndra a răspuns:

Http://www.koyos.ro/laptopuri-tablete/laptopuri-tablete/tablete-pc.html
Aici o sa gasesti destul de multe informatii, sper sa iti fie de folos.
Si aici o sa gasesti o lista cu tablete insa pretul lor banuiesc ca este mai mare : http://www.go4it.ro/......1-9060083/
Oricum sper ca te-am ajutat si bafta la alegerea ei :*. Funda?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce ai nevoie de tableta? E doar o farfurie inutila mai ales la varsta ta, ai PC(laptop), telefon, chiar nu cred ca ai nevoie de altceva.Mai bine iti strangi bani si iti iei un telefon de ultima generatie sau ceva mai util.E doar parerea mea, tu faci cum vrei, daca iti doresti neaparat o tableta, ia-ti un iPad.

| laptopnews a răspuns:

De cati banuti dispui?

| ciupyx a răspuns:

Asta e super ca raport calitate pret: http://bit.ly/ViOeuo -499 lei

Dar ca sa te pot ajuta, am nevoie de mai multe detalii. CE dimensiune vrei sa fie? 7" sau 10"? ce buget ai? :)

Pentru ce vrei sa o folosesti?

Răspuns utilizator avertizat