| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să comand de pe CEL.ro. Dacă ați mai comandat, este totul în regulă cu acel site? Aș vrea să cumpăr un telefon refurbished, așa că sunt curioasă dacă va fi ok, pentru că se presupune că în caz de ar avea defecțiuni, sunt schimbate piesele, nu? Review-urile la ei sunt destul de ok, dar telefonul aș vrea să-l dau cadou așa că nu m-aș risca să cumpăr fără să știu că e totul ok. Aștept păreri urgent de la voi!

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Buna! Poti sa comanzi cu incredere, am mai multe comenzi de la ei printre care un telefon si un cuptor electric. In orice caz, fiind un produs refurbished, ai unele avantaje si dezavantaje fata de un produs nou. In orice caz, aici ai un articol care-ti explica foarte bine despre produsele refurbished, ti-l recomand sa-l citesti:
https://www.itnewz.ro/ce-sunt-produsele-refurbished/

3 răspunsuri:
| niko23 a răspuns:

Am cumparat du pa cel ro nu am ce reprosa ultima data am luat un j4 plus

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheBoyTheCool24):

Mai am o intrebare, produsele, mai exact in cazul meu, telefonul, va veni in cutie cu toate accesoriile lui?
Mersi anticipat

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahh. nu stiu sa-ti raspund. Poti sa-i intrebi pe cei de la CEL.ro, printr-un apel telefonic atunci cand faci comanda.
( Scuze pentru intarziere )