| DeeDee817 a întrebat:

Cine o mai comandat de pe Wish.com? E un site de încredere? Văd prețuri destul de ieftine și as vrea sa comand ceva dar nu sunt sigura dacă e de încredere. Multumesc! P.s

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaysaR a răspuns:

Buna! Si eu as vrea sa comand de pe Wish.com dar eu nu sunt lamurita cu livrarea cum este. La oficiul postal sau la posta vamala. Nu stiu. Produsele di cate am inteles nu sunt de calitate in rest sunt ca cele din poze adica nu primesti altceva decat ce comanzi.

| Alicezzz a răspuns (pentru RaysaR):

De pe wish nu am comandat dar ti as recomanda aliexpress. Am peste 150 comenzi acolo, adevarat ca nu imi comand ciurucuri si nu am avut probleme si in caz ca produsul vine deteriorat sau nu e pe masaura sau e cu defect, il returnezi sau fara a il trimite inapoi iti primesti bani inapoi.
O comanda dureaza pana vine 30-45-60 de zile. O sa incerc si eu Wish dar vad ca sunt aceleasi produse ca si pe aliexpress. Bafta si shopping placut.