| Sim_Andrei_1995 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar papagali perusi...nu stiti cat costa? ...si totul despre ei!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu am cumparat unul la 40 de lei.
Nu stiu ce sa-ti spun, stiu ca nu trebuie sa aiba bete in colivie caci vor face paduchi. Le poti pune lemn tratat.
Trebuie sa le mentii o dieta variata nu doar seminte, poti sa le dai si fructe.
Insa o documentatie mai buna gasesti pe internet.

Bula
| Bula a răspuns:

Intai invata "totul despre ei", apoi iti poti cumpara papagalii.
In ordine inversa, vor muri chiar inainte sa aflii ce- si cum sa le dai de mancare.