| INNA_7716 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva plizzzzzz help! cum ma pot face stardoll pe situl stardoll plizz help dau funtoiiiii

Răspuns Câştigător
| lilly12345678 a răspuns:

Deci sa vezi acolo intr-un colt ceva ca logheaza-te si mai jos creeaza un cont dar mai misto ca starrdoll e meez te sfatuiesc a intriwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmeticbox va informeaza de reducerile lunii Februarie, preturi de negasit,intrati pe www.cosmeticbox.ro si bucurati-va de noile preturi.Pentru noutati intrati pe www.cosmeticbox.ro/noutati.