| victor91 a întrebat:

Dati-mi citeva sfaturi, cum sa-i plac domnisoarei! Eu am tupeu sa ma apropii de ea si sa vorbesc cu ea! Dar nu stiu cum sa fac in asa fel ca ea sa vorbeasca cu mine! Plizzzzzz ajutati-ma! Ca domnisoara asta imi place tare!

3 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Nu astepta ca ea sa-ti vorbeasca prima...tu trebuie sa te apropii de ea si ea va intelege happy bafta si funda

| anonima3389 a răspuns:

Dar a scris corect.

| Mkz a răspuns:

Eu sunt baiat dar zic so lasi mai moale poate ii e rusine cheao intr-un loc mai retras undeva unde sa fiti doar voi doi si explica-i ca n-are de ce sa-i fie rusine si eu am avut aceasta problema dar nu o mai am