| fluturascolorat a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc cu nuantator de la loncolor insa imi este frica sa nu "curga" vopseala din par.Am citit pe net ca atunci cand parul e ud dupa spalare incepe sa pateze si vara toata lumea transpira, asa ca nu as vrea sa mi se intample pe stada o astfel de situatie sau la stand. Vreau pareri de la cele care au folosit nuantatorul.ms

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Stai sa te usuci la soare.curge doar cand te speli si cand parul e inca ud.nu tot timpul.

Răspuns utilizator avertizat